Часовий пояс UTC + 2 годин

Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 
  Версія для друку

Новини компанії "Ерідон"
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 09:00 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
Компанія «Ерідон» відкрила новий адміністративно-складський комплекс
в смт Вапнярка Вінницької області


19.10.2016

В смт Вапнярка Вінницької області був відкритий новий адміністративно-складський комплекс компанії «Ерідон», яка спеціалізується на комплексному постачанні оборотних засобів для українських сільськогосподарських виробників. Це вже третій подібний об’єкт, відкритий компанією на території Вінниччини. Загальна площа його складських потужностей складає 728 кв. м з можливістю зберігання продукції об’ємом до 3,900 куб. м. Комплекс був запроектований і побудований з дотриманням сучасних стандартів якості, безпечності та енергозаощадження і забезпечує ідеальні умови зберігання продукції для аграрного виробництва. Об’єкт обладнаний залізничною під’їзною колією та укомплектований сучасною високопродуктивною навантажувально-розвантажувальною технікою, яка дозволяє забезпечувати високу швидкість вантажообороту. Він зручно розташований в 700 м від автошляху Т 0233 Вапнярка – Крижопіль і має якісний асфальтований під’їзд.

За результатами незалежних ринкових досліджень компанія «Ерідон» вже протягом багатьох років є компанією №1 в Україні з комплексного забезпечення аграрних виробників оборотними засобами. Підприємство представлене потужною мережею регіональних представництв та складських комплексів по всій території країни. Відкриття нового об’єкту в смт Вапнярка відповідає стратегії компанії щодо максимального географічного наближення її представництв, товарів та послуг до українського сільгоспвиробника. Посилення присутності компанії «Ерідон» в розвиненому сільськогосподарському регіоні півдня Вінниччини дозволить мінімізувати строки поставки продукції місцевим аграріям та підвищити загальну якість сервісу. Сільгоспвиробники отримають змогу скоротити свої транспортні витрати та оптимізувати маршрути доставки продукції, необхідної їм для вирощування сільгоспкультур.

Прес-служба компанії «Ерідон»


Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 09:03 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
КОМПАНІЯ «ЕРІДОН» ПРОДОВЖУЄ РОЗШИРЮВАТИ ТА ВДОСКОНАЛЮВАТИ СВОЮ РЕГІОНАЛЬНУ ІНФРАСТРУКТУРУ

20.12.2016

Компанія «Ерідон», яка спеціалізується на постачанні українським аграріям насіння, добрив та засобів захисту рослин, відкрила в грудні 2016 р. новий офісно-складський комплекс у м. Ізмаїл Одеської області. Це один із чотирьох подібних об’єктів, якими компанія оперує на території Одещини. Складська частина комплексу була запроектована та побудована з дотриманням сучасних стандартів якості, безпечності і енергозаощадження. Її характеристики забезпечують ідеальні умови зберігання продукції для аграрного виробництва та високу швидкість вантажообороту. Загальна площа складських потужностей — 960 кв.м. Також у м. Лубни Полтавської області та смт Арбузинка Миколаївської області компанія завершила роботи з реконструкції адміністративно-складських комплексів часів радянської побудови, площа складських потужностей яких становить відповідно 670 кв. м. та 1600 кв. м. Відкриття зазначених об’єктів дозволить компанії підвищити загальну якість сервісу, а сільгоспвиробники Миколаївщини, Одещини та Полтавщини отримають змогу скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції, необхідної їм для вирощування сільгоспкультур.

Прес-служба компанії «Ерідон»


Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 21 січня 2017, 09:13 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
Телепередача "Сучасний Аграрій". Компанія "Ерідон"Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 03 лютого 2017, 08:12 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
Європейський лідер з виробництва добрив виводить на український ринок новий інноваційний продукт — комплексні гранульовані добрива Росаферт

Бельгійська компанія Rosier, яка входить в групу компаній Borealis — європейського лідера з виробництва добрив, презентує на українському ринку лінійку комплексних гранульованих добрив Росаферт, призначених для збалансованого живлення рослин в ґрунтах різних типів. Кожен продукт Росаферт містить у своєму складі комплекс NPK та сірку, вміст якої забезпечує максимальне засвоєння азоту з добрива та ґрунту. Лінійка продуктів зокрема включає безхлорні добрива та добрива з вмістом мікроелементів. Всі поживні речовини добрив Росаферт однаково розподілені у кожній гранулі, що забезпечує їх рівномірний розподіл у ґрунті при внесенні та знімає проблему з розшаруванням сумішей, які складаються з декількох простих гранульованих добрив. Елементи живлення у складі добрив представлені у водорозчинній формі, тому швидко стають доступними для рослин шляхом швидкої дифузії при контакті гранул з ґрунтовою вологою. Гранули добрив Росаферт характеризуються високою міцністю завдяки чому набагато менше деформуються та утворюють пил під час транспортування і застосування, що покращує рівномірність їх внесення та зменшує втрати. Добрива Росаферт зручні у зберіганні та внесенні, характеризуються доброю сипучістю, не злежуються, придатні для внесення всіма видами розкидачів та посівних агрегатів. На ринку України добрива Росаферт будуть ексклюзивно представлені компанією «Ерідон», яка за результатами незалежних ринкових досліджень вже протягом більш ніж 10 років є компанією №1 в Україні з комплексного забезпечення аграрних виробників оборотними засобами. Виведення на ринок гранульованих добрив Росаферт розширює доступ українських аграріїв до високоякісних продуктів європейського виробництва і надає можливість придбати ці продукти за конкурентною ціною.

Прес-служба компанії «Ерідон»


Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2017, 07:55 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
Компанія «Ерідон» відкрила новий дистриб’юторський центр у Кам’янець-Подільському

13.04.2017

У березні цього року компанія «Ерідон» відкрила у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області новий дистриб’юторський центр зберігання та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив. Об’єкт займає територію у 1,03 га, на якій розташовані капітально-реконструйовані складські приміщення площею 580 кв.м, а також площадки для приймання залізничних та автомобільних вантажів. Комплекс обладнаний окремою під’їзною залізничною колією та має зручний асфальтований під’їзд із Хмельницького шосе. Технічні характеристики об’єкту забезпечують якісні умови зберігання продукції та високу швидкість вантажообороту. На території комплексу також розташований ново-збудований офіс площею 530 кв.м з просторим конференц-залом, у якому компанія проводитиме семінари та навчання для місцевих аграріїв. Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали представники 50 сільськогосподарських підприємств регіону, перед якими виступив засновник компанії С.В. Кролевець.

«Ерідон» — перша компанія, яка відкрила подібний дистриб’юторський центр на півдні Хмельницької області. Його відкриття дозволить підприємству підвищити якість свого сервісу для аграріїв південних районів Хмельниччини та Тернопільщини, а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати терміни поставки продукції, необхідної для вирощування сільгоспкультур.

Згідно з результатами незалежних ринкових досліджень «Ерідон» є багаторічним національним лідером із комплексного забезпечення українських аграріїв оборотними засобами. Ці позиції компанія утримує завдяки високопрофесійній команді та найбільш потужній на ринку інфраструктурній мережі, яку складають 45 регіональних офісів та 48 складських комплексів загальною площею 75,000 м², включаючи 5,000 м² з регульованою температурою та вологістю. Відкриття нових дистриб’юторських центрів та покращення існуючих відповідає стратегії компанії з підвищення якості свого сервісу і максимальному географічному наближенню до українського сільгоспвиробника.

Прес-служба компанії «Ерідон»


Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 15 червня 2017, 18:43 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14


Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Re: Новини компанії "Ерідон"
ПовідомленняДодано: 28 липня 2017, 06:47 

З нами з:21 січня 2017, 08:54
Повідомлень:14
Компанія «Ерідон» відкрила для українських аграріїв новий дистриб’юторський центр на півночі Одещини

В червні цього року компанія «Ерідон» відкрила в селі Чубівка Подільського району (колишній Котовський р-н) Одеської області новий дистриб’юторський центр по зберіганню та реалізації насіння, засобів захисту рослин та добрив. Він включає побудовані відповідно до сучасних стандартів складські приміщення площею 500 кв.м. та просторий офіс для роботи з клієнтами. Комплекс також обладнаний окремою під’їзною залізничною колією і площадкою для приймання залізничних вантажів. Технічні характеристики об’єкту забезпечують високу швидкість вантажообороту та якісні умови зберігання продукції. Новий дистриб’юторський центр буде націлений на обслуговування сільгосппідприємств Окнянського, Подільського, Ананьївського, Балтського, Савранського, Любашівського та Миколаївського районів. Урочисту церемонію відкриття об’єкту відвідали представники 80 агропідприємств регіону та представники районної влади, перед якими виступили засновник підприємства С.В. Кролевець, а також спеціалісти компанії.
«Ми працюємо з компанією Ерідон вже більше 10 років» – говорить Михайло Лазаренко, керівник ФГ «Прогрес» Балтський р-н. «І ніколи не було такого випадку, щоб препарати, або насіння, яке ми закупаємо у цього підприємства, були не якісні, або не відповідали належним стандартам. Спеціалісти компанії реагують дуже швидко і надають нам консультації. Відкриття адміністративно-складського комплексу, на якому ми сьогодні присутні, — це дуже потрібно. Ми багато разів висловлювали побажання, що такий склад повинен тут бути. Тому, що це швидка реакція і поставка того чи іншого препарату від складу до поля».
Віталій Гулинський, директор Одеського підрозділу компанії «Ерідон», розказує, що його підприємство представлене в Одеській області з 2001 року: «У нас на сьогодні є представництва в Одесі, Ізмаїлі, Сараті і ось зараз ми відкриваємо нашу базу в селі Чубівка на півночі Одеської області. Наша мета — бути ближче до сільгоспвиробника».
«Ерідон» — перша компанія, яка відкрила подібний дистриб’юторський центр на півночі Одещини. Його відкриття дозволить підприємству підвищити якість своїх послуг для місцевих аграрних підприємств, а також надати їм можливість скоротити свої транспортні витрати та мінімізувати строки поставки продукції.
Прес-служба компанії «Ерідон»
Догори
 Профіль Відправити приватне повідомлення E-mail  
 

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 7 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB