Часовий пояс UTC + 2 годинМова:
Український аграрний інтернет-форум - Реєстрація

Реєструючись на форумі “Український аграрний інтернет-форум” (надалі “ми”, “наш”, “Український аграрний інтернет-форум”, “http://www.ukragroforum.com”), ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не погоджуєтесь з ними, будь-ласка, не заходьте і/або не користуйтесь цим форумом. Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе для того, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування цим форумом після оновлення чи виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Ви погоджуєтесь не вживати ненормативну лексику, не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, ненависні, погрозливі, расистські, порнографічні та інші матеріали (включаючи замасковані), які можуть порушувати загальноприйняті норми поведінки, а також законодавство України, іншої країни вашого перебування, країни, яка надає послуги хостингу для цього форуму, або міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш інтернет-провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за необхідне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Як користувач ви погоджуєтесь, що уся інформація введена вами буде зберігатись в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація форуму, ні phpBB не буде нести відповідальність за будь-які дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.

Ви погоджуєтесь не спамити, не флудити, не розміщувати повідомлення, які не відносяться до обговорюваної теми, не переходити на особистості учасників обговорення, не розміщувати повідомлення, єдиною метою яких є реклама інших вебсайтів. Ви погоджуєтесь не писати повідомлення суцільними заголовними буквами (суцільним жирним шрифтом, курсивом, підкресленим шрифтом тощо). При цьому вважається, що повідомлення порушує дане правило, якщо текстом такого роду набрано більше половини всього повідомлення. Ви погоджуєтесь з тим, що адміністратори цього форуму мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яке повідомлення, або тему в будь-який час на свій розсуд. Український аграрний форум залишає за собою право скасувати ваше членство в будь-який час без пояснення причини і без попереднього повідомлення.

У разі виникнення, або винесення на загал існуючого конфлікту між двома, або більше учасниками форуму, ми не несемо відповідальності за будь-які наслідки та/або збитки, які могли виникнути в результаті такого конфлікту.cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB